KİRALIK MEGAN

+90 532 385 05 22!

 

KİRALIK FİAT EGEA

16 MJET 110 HP EU6 OTOMATİK COMFORT

 

 

KİRALAMA KOŞULLARI

1-Yakıt, otoban ve köprü geçiş ücretleri ve tüm para cezaları aracı kiralayan firma veya kişi tarafınızdan karşılanır.
2-Araç kiralama işlemleri tamamlanmadan önce, üretici yada distribütör firmaların fiyatlandırmalarındaki ve vergilerdeki değişimler kampanya fiyatına yansıtılır.
3-Aylık taksitlerinizi yalnızca TL para birimi ile ödersiniz. Yabancı para birimi kira ödemeleri için kira satmaca tarihindeki T.C.Merkez Bankası gmeşhurk döviz satış kuru uygulanarak kiralama islemi düzenlenecektir.
4-Aylık taksitler, sözleşmenizdeki kiralama süresi boyunca kalıcı olur ve hiç bir koşulda degişmez. İlk taksitiniz, araç tesliminde peşin olarak tahsil edilir.Aracı sözleşme tarihi bitiminden önce teslim alınamaz.

FİAT EGEA

FIAT EGEA

1.6 MJET 120 HP EU6 EASY
  • Yüzlerce araç çeşidiyle Türkiye’nin birçok iline hizmet veren firmamız Fiat Egea rent a car hizmetiyle lüks araç ihtiyacınızı gideriyor. Otomatik vites ve geniş yolcu kapasitesiyle geniş ailelerin ilk tercihi olan bu araç iş yolculuklarının da vazgeçilmezi oluyor. Benzersiz tasarımıyla görenleri hayrete düşüren araçlarımız yapılan düzenli bakımlarıyla yola çıkmaya hazır bekliyor. Fiat Egea rent a car, özelikle düşük yakıt tüketimiyle dikkat çekiyor. Şehir içinde veya dışında güvenle kullanabileceğiniz bu araç, yasal mevzuatlara uygun olarak hizmetinize verilir. Arıza ve hasarlara karşılık yapılan kaskosuyla beraber ailenizle huzurlu gezilerin tadını çıkarabilirsiniz. 120 beygirlik gücüyle kaçırılmayacak fırsatlar arasında bulunan Fiat Egea rent a car hizmetimiz, uygun fiyatlarla karşınızda. İstediğiniz tarih aralığında kiralamak için bizi arayabilirsiniz.

 

FIAT EGEA

1.6 MJET 120 HP EU6 EASY
kiralık fiat egea

 

kiralık egea

 

otomatik araç kiralama