KİRALIK MEGAN

+90 532 385 05 22!

 

MERCEDES-BENZ C-SERISI KİRALAMA

C 180 AMG (E)

 

 

KİRALAMA KOŞULLARI

1-Yakıt, otoban ve köprü geçiş ücretleri ve tüm para cezaları aracı kiralayan firma veya kişi tarafınızdan karşılanır.
2-Araç kiralama işlemleri tamamlanmadan önce, üretici yada distribütör firmaların fiyatlandırmalarındaki ve vergilerdeki değişimler kampanya fiyatına yansıtılır.
3-Aylık taksitlerinizi yalnızca TL para birimi ile ödersiniz. Yabancı para birimi kira ödemeleri için kira satmaca tarihindeki T.C.Merkez Bankası gmeşhurk döviz satış kuru uygulanarak kiralama islemi düzenlenecektir.
4-Aylık taksitler, sözleşmenizdeki kiralama süresi boyunca kalıcı olur ve hiç bir koşulda degişmez. İlk taksitiniz, araç tesliminde peşin olarak tahsil edilir.Aracı sözleşme tarihi bitiminden önce teslim alınamaz.

KİRALIK MERCEDES C180

Sınırların ötesinde bir sürüş vadeden araç filomuz ile Mercedes c180 kiralama hizmeti sunmaktayız. İster seyahatleriniz ister iş gezileriniz için lüks araç ihtiyacınıza çözüm olacak bir araç çeşididir. İstediğiniz tarih aralığında esnek kiralama seçenekleriyle lüks araçlarımızı kullanabilirsiniz. Son modern araçlardan oluşan filomuz ve 7/24 süren desteğimiz ile artık yarı yolda kalmayacaksınız. Mercedes c180 kiralama işlemleri düzenli olarak bakımı yapıldıktan sonra alıcılarla buluşturulur. Yüksek yakıt kapasitesi ve sağladığı yakıt tasarrufuyla sizi bir noktadan bir noktaya oldukça uygun fiyatlara götürecektir. Oldukça konforlu bir sürüş deneyimi yaşatan bu araç, sıklıkla tercih edilenler arasındadır. Mercedes c180 kiralamasını gerçekleştirdikten sonra çeşitli arıza ve hasarlardan korkmanıza gerek kalmayacaktır. Kasko ve gereken sigorta işlemleri yapılan tüm araçlarımız bütçenize zarar verecek unsurlardan sizi korur. Aracın kliması, deri koltukları, LCD ekranı sizlere bambaşka bir deneyim sunacaktır. Mercedes c180 kiralama, firmamızın uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor. Bu şık ve işlevsel araç tüm işlerinizde sizlere yardımcı olacaktır.

KİRALIK RENAULT MEGAN

kiralık mercedes c200

 

c200 mercedes kiralama

 

otomati araç kiralama