KİRALIK MEGAN

+90 532 385 05 22!

 

KİRALIK NISSAN QASHQAI

DCI 130 HP SKYPACK XTRONIC

 

 

KİRALAMA KOŞULLARI

1-Yakıt, otoban ve köprü geçiş ücretleri ve tüm para cezaları aracı kiralayan firma veya kişi tarafınızdan karşılanır.
2-Araç kiralama işlemleri tamamlanmadan önce, üretici yada distribütör firmaların fiyatlandırmalarındaki ve vergilerdeki değişimler kampanya fiyatına yansıtılır.
3-Aylık taksitlerinizi yalnızca TL para birimi ile ödersiniz. Yabancı para birimi kira ödemeleri için kira satmaca tarihindeki T.C.Merkez Bankası gmeşhurk döviz satış kuru uygulanarak kiralama islemi düzenlenecektir.
4-Aylık taksitler, sözleşmenizdeki kiralama süresi boyunca kalıcı olur ve hiç bir koşulda degişmez. İlk taksitiniz, araç tesliminde peşin olarak tahsil edilir.Aracı sözleşme tarihi bitiminden önce teslim alınamaz.

KİRALIK NISSAN QASHQAI

Şık tasarımıyla göz kamaştıran Nissan Qashqai kiralama hizmeti sunan firmamız, ileri teknoloji araçlarla her geçen yıl portföyünü genişletmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, yüksek konforlu ve kolay kullanışlı araçlarla karşınıza çıkıyoruz. Günlük, haftalık veya yıllık olarak uzun dönem araç kiralama da oldukça bol çeşit sunarak, ihtiyacınıza uygun çözümler getiriyoruz. Nissan Qashqai kiralama, oldukça karlı bir seçenek olacaktır. 100 kilometrede ortalama 4 litre yakıt tüketen bu araç, tasarruflu modeller arasında yerini almıştır. Filo kiralama seçeneklerimizle, çeşitli formalitelerden sizleri uzak tutarak, arkanıza yaslanmanızı sağlıyoruz. Nissan Qashqai kiralama ile teknik bakım ve onarım hizmetimizden de fiyatlar dâhilinde yararlanabilirsiniz. Oldukça karlı ve zahmetsiz bir seçenek olan filo kiralama, işletmeniz için en doğru karardır. Uygun fiyata kaliteli araç kiralamanın adresi olan firmamız, Nissan Qashqai kiralama fiyatları ile sektörde devrim yaratıyor. Tam anlamıyla sizin için üretilmiş olan bu araç, otomatik vites, geniş bagaj ve hız dengeleme sistemiyle tüm testlerden tam puan alıyor.

KİRALIK NISSAN QASHQAI

kiralık nissan qashqai şişli

 

kiralık nissan

 

otomati araç kiralama