KİRALIK MEGAN

+90 532 385 05 22!

 

KİRALIK OPEL ASTRA

16 110 HP EU6 OTOMATİK COMFORT

 

 

KİRALAMA KOŞULLARI

1-Yakıt, otoban ve köprü geçiş ücretleri ve tüm para cezaları aracı kiralayan firma veya kişi tarafınızdan karşılanır.
2-Araç kiralama işlemleri tamamlanmadan önce, üretici yada distribütör firmaların fiyatlandırmalarındaki ve vergilerdeki değişimler kampanya fiyatına yansıtılır.
3-Aylık taksitlerinizi yalnızca TL para birimi ile ödersiniz. Yabancı para birimi kira ödemeleri için kira satmaca tarihindeki T.C.Merkez Bankası gmeşhurk döviz satış kuru uygulanarak kiralama islemi düzenlenecektir.
4-Aylık taksitler, sözleşmenizdeki kiralama süresi boyunca kalıcı olur ve hiç bir koşulda degişmez. İlk taksitiniz, araç tesliminde peşin olarak tahsil edilir.Aracı sözleşme tarihi bitiminden önce teslim alınamaz.

OPEL ASTARA

KİRALIK OPEL ASTRA

1.6 130 HP EU6
  • Son model araçlarda fiyat performans olarak en iyisini vermeyi hedefleyen firmamız, Opel Astra kiralama ile yüzleri güldürüyor. Filo kiralamada sıklıkla tercih edilen araçlardan olan Astra, şık ve sportif tasarımıyla dikkat çekiyor. Konforu ilk andan itibaren hissetmenizi sağlayacak ve size özel tasarımlı koltuklarıyla cezp edecektir. Daha çok aile kullanımı için tasarlanan bir araç olsa da iş için kullanım oranı da bir hayli yüksektir. Opel Astra kiralama sayesinde Alman teknolojisinin inceliklerini görebileceksiniz. 115 beygir gücü ve 0’dan 100’e 12 saniyede çıkması kalitesini ispatlar nitelikte. 56 litrelik yüksek yakıt tankı ve geniş bagaj hacmiyle istenileni tam anlamıyla veriyor. Dış ve iç tasarım olarak göz zevkinize hitap etmesinin yanı sıra işlevselliğiyle de diğer markalara meydan okuyor. Firmamızın uygu fiyatlardan sağladığı Opel Astra kiralama hizmeti sayesinde marka değerini kanıtlamış bu araca, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak sahip olabilirsiniz. Dilerseniz daha uzun süreler için bizimle iletişime geçerek, Opel Astra kiralama kampanyaları hakkında haberdar olabilirsiniz.

 

OPEL ASTARA

1.6 130 HP EU6 EASY
kiralık fiat egea

 

kiralık egea

 

otomatik araç kiralama