KİRALIK MEGAN

+90 212 266 96 00!

 

RENAULT MEGANE

SEDAN TOUCH 1.5 DCI EDC 110 BG

 

 

KİRALAMA KOŞULLARI

1-Yakıt, otoban ve köprü geçiş ücretleri ve tüm para cezaları aracı kiralayan firma veya kişi tarafınızdan karşılanır.
2-Araç kiralama işlemleri tamamlanmadan önce, üretici yada distribütör firmaların fiyatlandırmalarındaki ve vergilerdeki değişimler kampanya fiyatına yansıtılır.
3-Aylık taksitlerinizi yalnızca TL para birimi ile ödersiniz. Yabancı para birimi kira ödemeleri için kira satmaca tarihindeki T.C.Merkez Bankası gmeşhurk döviz satış kuru uygulanarak kiralama islemi düzenlenecektir.
4-Aylık taksitler, sözleşmenizdeki kiralama süresi boyunca kalıcı olur ve hiç bir koşulda degişmez. İlk taksitiniz, araç tesliminde peşin olarak tahsil edilir.Aracı sözleşme tarihi bitiminden önce teslim alınamaz.

KİRALIK REAULT MEGAN

Herkesin dikkatini çekecek son model araç yelpazemizle hizmetinize sunduğumuz Renault Megane kiralama, birçok alanda kullanılmayı bekliyor. Gerek uzun dönem kiralama gerekse filo kiralama da müşterilerimize tam destek vermekteyiz. 50 litreye yakın yakıt deposu ve şehir içinde 4.1 litre oranında yakıt tüketimiyle sınırları zorluyor. Renault Megane kiralama yapacaklar, güven konusunda da endişe duymuyor. Yüksek teknolojili ABS fren sistemi sayesinde olası kazaları önleme yeteneğine sahiptir. Profesyonel çözümlerimiz sayesinde her türlü ihtiyacınıza cevap veren firmamız, renk ve model seçenekleriyle yüzleri güldürüyor. Bireysel ve kurumsal olarak da Renault Megane kiralama seçeneklerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz. Tasarım konusunda kendini aşmış olan Renault, çevre duyarlılığıyla da gönülleri fethediyor. Yüksek bagaj hacmi ve teknolojik sistemle donatılmasıyla birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Firmamız, düzenli olarak yaptığımız bakımlar ve hasar onarım sistemlerimizle yapacağınız Renault Megane kiralama işlemleri, akıllarda soru işareti bırakmıyor. Kaliteli zmet prensibiyle çalışan kadromuz ve sektördeki tecrübemizle Renault ve diğer marka araçları firmamızdan kiralayabilirsiniz.

KİRALIK RENAULT MEGAN

kiralık reno megan

 

kiralık megan

 

otomati araç kiralama