+90 212 266 96 00!

KİRALIK SKODA OKTAVİA 2018

KİRALAMA KOŞULLARI

1-Yakıt, otoban ve köprü geçiş ücretleri ve tüm para cezaları aracı kiralayan firma veya kişi tarafınızdan karşılanır.
2-Araç kiralama işlemleri tamamlanmadan önce, üretici yada distribütör firmaların fiyatlandırmalarındaki ve vergilerdeki değişimler kampanya fiyatına yansıtılır.
3-Aylık taksitlerinizi yalnızca TL para birimi ile ödersiniz. Yabancı para birimi kira ödemeleri için kira satmaca tarihindeki T.C.Merkez Bankası gmeşhurk döviz satış kuru uygulanarak kiralama islemi düzenlenecektir.
4-Aylık taksitler, sözleşmenizdeki kiralama süresi boyunca kalıcı olur ve hiç bir koşulda degişmez. İlk taksitiniz, araç tesliminde peşin olarak tahsil edilir.Aracı sözleşme tarihi bitiminden önce teslim alınamaz.

 

Skoda Oktavia Kiralama

Tüm güvenlik testlerinden başarıyla çıkan araçlarımız, uygun fiyatlardan kiralanmaktadır. Skoda Oktavia Kiralama hizmetiyle düşük yakıt tüketimi ve ileri düzey konforu tüm müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Sağlam yol tutuşuyla güven veren Oktavia, iç mekân dizaynında da hünerlerini göstermiştir. Teknoloji ve klasiği beraberinde getirerek, araç severlere çeşitli güzellikler sunmaktadır. Skoda Oktavia kiralama hizmeti sayesinde ister iş gezisi ister uzun yolculuklar fark etmeksizin sizin yanınızda olacaktır. Çeşitli renklerde kiralayabileceğiniz bu araç, göz zevkinize de hitap edecektir. Araç yaşı, kilometre ve kiralama unsurlarına dikkat ederek, ihtiyacınıza uygun bir Skoda Oktavia kiralama yapabilirsiniz. Aylık ve yıllık gibi uzun dönem kiralama hizmetlerinin de bulunduğu firmamız, farklı seçenekleri sizinle buluşturuyor. Dilerseniz filo kiralama konusunda da bizden destek alabilirsiniz. 5 yıldızlı bir sürüş keyfini ayağınıza getirerek, Skoda Oktavia kiralama da geniş fiyat yelpazesi sağlıyoruz. Sizde Oktavia’nın konforu, şık rengi ve teknolojik iç mekân tasarımından faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

 

KİRALIK SKODA OKTAVİA

kiralık skoda

skoda-oktavia-kiralama

kiralık skoda oktavia